פרסום בגוגל – כל אחד יכול

בעל עסק, חנות, אתר אינטרנט ומוכר שירות או מוצר – זה מיועד עבורך !

אם אתה בעל אתר אינטרנט, חנות או עסק, אם אתה מוכר מוצר או שירות – ממשק המשתמש של גוגל Adwords הוא פשוט, קל להתמצאות ומאפשר לך להביא לקוחות פוטנציאליים אל אתרך בקלות ובמהירות גם אם זו הפעם הראשונה שלך וגם אם הנך גולש מן המניין ולא איש מחשבים.

כל שעליך לעשות הוא להיכנס אל עמוד הבית של גוגל Adwords ולעקוב אחר ההוראות. אתה תקבע את גובה התשלום היומי המקסימאלי כך שלא תעבור את הסכום שהקצבת, תנסח בקלות את המודעה שתפורסם, תבחר את מילות המפתח אותן לקוחותיך הפוטנציאליים מחפשים ואשר בהן תתפרסם מודעתך ותגביל את הסכום המקסימאלי שאתה מוכן לשלם עבור כל הקלקה על המודעה שלך.

פרסום בגוגל אדס

בתחילה תוכל לבחור ממשק משתמש למתחילים שמיועד עבור מפרסמים חדשים שאין להם היכרות קודמת עם מערכת הפרסום של גוגל. הממשק למתחילים יאפשר לך לפרסם ביעילות גם אם יש לך הבנה בסיסית בלבד בכל הקשור לפרסום בגוגל. כך תוכל ‘ללמוד לשחות’ במים הרדודים בטרם תעבור אל ה’בריכה האולימפית’.

בעולמנו היום, הפרסום בגוגל מוצלח יותר מכל מדיית פרסום אחרת. אך על מנת להפיק ממסע הפרסום שלך את הביצועים הטובים ביותר יהיה עליך להעמיק, ללמוד ולשכלל את מסע הפרסום שלך עד להגעה לביצועים מספקים. בהמשך בכדי להגיע לביצועים מצויינים יהיה עליך למדוד את ביצועי מרכיביו השונים של מסע הפרסום לאורך זמן – ולתקן ולשפר בהתאמה במקומות הנכונים.

גוגל מספקת לך לאורך כל הדרך עמודי עזרה מאד מועילים – כתובים בפשטות וקלים להבנה. הקישורים אל עמודי העזרה שזורים בממשק הניהול של מסעות הפרסום ותמיד נמצאים בדיוק במקום בו אתה צריך אותם. בנוסף, גוגל מעמידה לרשותך מרכז למידה בו אתה יכול ללמוד את הפרסום בגוגל באופן מרוכז ומקצועי.

שחיה מהנה 🙂

4 Comments

 • לדעתי, זה מאוד תלוי במהות ותחום העסק, והגישה לעניין הפרסום.

  תחום שאיננו תחרותי – מאפשר לעצמאיים להתנסות באופן עצמאי, ולעיתים אף להצליח. תחומים תחרותיים יותר – הסבירות היא שבעל העסק אכן יבזבז כספים באמצעות ניהול קמפיין שגוי, הנובע מאי ידע.

  מסכים לחלוטין, שהיעזרות באיש מקצוע דרושה כאן ברוב המקרים, בדיוק כמו במקצועות שירותיים אחרים.

 • זיו גל

  כל אחד גם יכול להשקיע בבורסה, לקנות ולמכור מניות, אך יש סיכוי שהוא יפסיד.
  כל אחד יכול לפרסם בגוגל אדוורדס, מעטים יודעים לעשות זאת טוב.

  • יניב

   כל אחד גם יכול להשקיע בבורסה, לקנות ולמכור מניות, אך יש סיכוי שהוא יפסיד.
   כל אחד יכול לפרסם בגוגל אדוורדס, מעטים יודעים לעשות זאת טוב.

   כן אני מסכים. גוגל אדוורדס מאפשר לפתוח קמפיין מהר מאד וראיתי דוגמאות של מפרסמים פרטיים שעשו עבודה יפה אבל זה די נדיר. הקמה וניהול של קמפיין באופן עצמאי יכול להיות פתרון טוב למפרסם עסק זעיר שיש לו את כל הזמן שבעולם ושהתקציב שלו מאד נמוך (ולכן על טעויות הוא ישלם מעט). אבל בעל עסק קטן ומעלה פשוט יבזבז כסף אם הוא לא ינהל את הקמפיין באמצעות מנהל פרסום מקצועי – ז”א – מנהל פרסום מקצועי יחסוך לעסק המפרסם מאות ואלפי שקלים. תודה זיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *