הפקה ומשלוח של דוחות מתוזמנים

הכנת דוחות מעוצבים מפורטים בנושאי קידום, תקינות אתר ועוד

BYMEseo – מערכת קידום אתרים >

 

ממשק BYMEseo מצויד באפשרויות להכנה ולשליחה של דוחות מלאים עם אינפורמציה רבה וחשובה. דוחות אלו יכולים לשמש אתכם על מנת לשלוח דוח אל עצמכם באופן תקופתי, לשלוח דוח לשותף, אל בעלי האתר או אם מדובר בקידום אתר חברה אז ניתן לשלוח אל מנכ”ל או סמנכ”ל.

באמצעות דוחות אלו תוכלו לשלוח מידע מגוון הכולל אגפים שונים בממשק. ניתן להוריד ישירות למחשב שלכם דוחות PDF וקבצי CSV (קבצים המרכזים את כלל מיקומי האתר בגוגל), שליחה ידנית של דוחות מאוחדים בפורמט PDF במייל ולתזמן משלוח של הדוחות PDF אוטומטיים.

בין יתר האפשרויות, ניתן להוסיף מספר פרויקטים לדוחות, להוסיף מידע מהכלים השונים שבמערכת ולשנות את סדר הדיווח ב – PDF, והכל בצורה קלה ונוחה לעריכה.

 

 

בכדי ליצור דוחות יש לנווט כך:

 • תפריט צד ימני ← דוחות PDF ← הוסף דוח

הגדרת דוח

בדוח יש למלא בעמודת “שם ושפה” את השדות הבאים:

 • שם הדוח
 • שם הלקוח
 • שפת הדוח – ניתן לבחור בין עברית או אנגלית
 • פורמט התאריך

עמודת “פרויקטים” – יש לסמן את הפרויקט שלגביו תרצו להקים את הדוח.

עמודת “דוחות אוטומטיים למשלוח בדוא”ל” –   ניתן לקבוע מתי יישלח הדוח באופן אוטומטי על פי תדירות קבועה, חודשית, שבועית, יומית. הגדירו גם את שם ההודעה שתתקבל במייל.

תוכן הדוח

בכדי לקבוע מה יכלל בתוכן הדוח, היכנסו לעמודת “תוכן הדוח” ותוכלו לראות כי ישנה אפשרות להוסיף ולהוריד אלמנטים שקיימים בממשק BYMEseo, לפי החלטתכם מה הנושאים שתרצו או לא תרצו להראות בדוח. אפשר להראות קישורים נכנסים, ניתוח SEO, פרופיל קישורים נכנסים, ריגול אחר קישורים נכנסים ועוד.

לחיצה על “שמור” כדי להפיק דוח על פי ההגדרות שבחרתם.

כאשר תחזרו אל דף “דוחות PDF” תוכלו לראות את הדוח החדש שהגדרתם. על ידי לחיצה על אחד מן האייקונים באותה השורה תוכלו לערוך אותו, למחוק או לשכפל.

כדי להוסיף קובץ CSV יש לערוך שוב את הדוח ובתוך עמודת תוכן הדוח סמנו ב – √ את אופציית “קובץ CSV עם הדוח האחרון”. בעת החזרה לעמוד הראשי תוכלו לראות כי קובץ CSV התווסף לדוח. לחיצה על קישור הקובץ תגרום להורדתו ישירות אליכם למחשב.

לחיצה על קישור “PDF להורדה” תחל את יצירת הדוח באופן מיידי ותוכלו לצפות בתוכנו בטרם תשלחו אותו במייל, או להוריד אותו אל המחשב שלכם אם תרצו לשלוח אותו באמצעות המייל שלכם.

דוחות PDF מתוזמנים

התאמת דוח הקידום

ניתן לערוך את כל המידע שבדוח, להחליט ולהתאים אישית מה יופיע ומה לא. בכל סעיף שנמצא בתפריט הימני תוכלו להוסיף אלמנטים שונים לדוח. לדוגמא, אם תרצו להוסיף אלמנטים מתוך אגף “מיקומי האתר” אל הדוח עקבו אחר הפעולות הבאות:

 1. בעמוד “דוחות PDF” לחצו על גלגל השיניים וערכו את הדוח – בלשונית “תוכן הדוח” סמנו כך: מיקומי האתר ← סמנו “סקירה כללית” ← לחצו “שמור”.
 2. היכנסו בתפריט הימני אל “מעקב מיקומים” -> “מיקומי האתר”
 3. היכנסו ללשונית “סקירה כללית”.
 4. לחיצה על כפתור “הוספת יישומונים” תראה לנו את האלמנטים שאפשר להציג בדוח בסעיף “מיקומי האתר”. תוכלו להוסיף יישומון של התפלגות דירוגים, ממוצע דירוגים, 5 המילים שעלו בדירוג, מספר מילות מפתח בטופ 10 או כל יישומון אחר שברשימה.
 5. חיזרו אל “סקירה כללית” לאחר שהוספתם יישומונים באזור זה ותוכלו כעת לראותם מופיעים בסקירה הכללית של אגף “מיקומי האתר”.
 6. עכשיו בעמוד “דוחות PDF”, לחצו על “PDF להורדה” בכדי לייצר את הדוח – ותוכלו לראות את הנתונים החדשים אשר החלטתם להוסיף ב”מיקומי האתר” או בכל אגף אחר שבחרתם.

ביישומונים שאנחנו משבצים בדוח, באמצעות אייקון גלגל השיניים ניתן לקבוע את הגדרות היישום הספציפי, לדוגמא, אם תרצו רק “תוצאות אורגניות” יש לבחור אותם כדי לראותם. אפשר להגדיר למשל השוואה אל מול התוצאות הקודמות, הראשונות או בהתאמה אישית. ההשוואה יכולה להתבצע אל מול כל תאריך סריקה קודמת שתרצו.

דוגמא נוספת להתאמת הדוח לצרכים שלכם היא תחת אגף “בריאות האתר” ← “ניתוח SEO”. תחת סקירה כללית תראו את כלל המידע שיכול להופיע בדוח. כדי להוסיף אותו לדוח היכנסו לעריכת הדוח (בעמוד “דוחות PDF” לחצו על גלגל השיניים)  ופתחו את “תוכן הדוח”. בחלונית זו סמנו ב – √ את קטגוריית “ניתוח SEO” ותת קטגוריה “סקירה כללית”. לחיצה נוספת על שמירה וחזרו לחולל מחדש את הדוח על מנת לצפות בנתונים שהתווספו.

ניתן להוסיף גם יישומונים באגפים נוספים, למשל עבור גוגל אנליטיקס.

טיפים להכנת דוחות

 • הדוחות המופקים על ידי מערכת BYMEseo מסודרים בהתאמה לצרכים שלכם. את המיקומים של כלל המידע ניתן למקם על פי הסדר שתרצו, על ידי גרירה וסידור מחדש בעמודת “תוכן הדוח”.
 • יישומון אשר מופיע פעמיים ניתן להסרה על ידי לחיצה על אייקון ה – X.
 • ערכת היישומים שבחרתם, לדוגמא במיקומי האתר, צריכה להיות תואמת לערכת היישומונים שבהגדרות הדוח בעמודת “תוכן הדוח”.
 • ביישומון “הערות” בדוח תוכלו לרשום כל דבר שתרצו או להוסיף תמונות וקבצים ממקורות חיצוניים אם הם לא ממומשקים אל מערכת BYMEseo.
 • הדוח המוכן משקף את המידע שנבחר בממשק מערכת BYMEseo. ניתן לערוך באופן מלא את הנתונים בהתאמה אישית.
 • אם תרצו להסיר קטגוריה מתוך הדוח, תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי כניסה לעורך הדוח הנמצא ב”תוכן הדוח” ולהסיר את סימון ה – √ מכל קטגוריה או תת קטגוריה שתרצו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *