מקדם אתרים

יניב שדה – מומחה קידום אתרים אורגני ופרסום בגוגל.

יניב עוסק בקידום אתרי אינטרנט ופרסום בגוגל אדס בעברית ובאנגלית מאז שנת 2007. יניב הוא שותף מוסמך של Google Partners, לוקח חלק פעיל בלמידה ובפעולות התומכות בהתפתחות המקצועית שגוגל יוזמת ומעניקה לשותפים שלה על מנת להשאיר אותם מעודכנים ולשפר את שירותיהם.

לפני שהתחיל לעסוק בקידום אתרים יניב צבר ניסיון רב שנים בניהול שיווק ומכירות. ניסיון זה היום משמש כלי עצמתי נוסף שמאפשר לנו להתייחס אל אתרי לקוחותינו גם מההיבט העסקי ולהציע רעיונות יצירתיים בראייה כוללת של הפעילות העסקית של החברה.

מקדם אתרים יניב שדה

בין הוותיקים ביותר בתחום של קידום אתרים

עוד לפני עידן האינטרנט צבר יניב ניסיון עשיר בעולם השיווק והמכירות כעצמאי ומנהל מכירות. הרשת התחילה לסקרן אותו יותר ויותר בשנות האלפיים המוקדמות כאשר כל הנושא של השיווק ברשת היה עוד “בחיתולים” והביטויים “קידום אתרים” או “SEO” לא אמרו דבר עבור רוב האנשים, במיוחד בארץ.

בחיפושיו אחר ההזדמנויות ואחר התפתחותו האישית והמקצועית, לאחר קריאה ולימוד מעמיק של המתרחש בתחום האינטרנט ומנועי החיפוש בפרט, החל יניב לבצע בעצמו ניסיונות קידום אתרים אורגני. תחילה באתר משחקים שבנה בעצמו כדי להתנסות ולאחר מכן הציע את שירותיו ללקוחות. לאור ההצלחה, שיטת השיווק המוצלחת ביותר אשר שמה “מפה לאוזן” החלה לפעול, ובמהרה מצא יניב את עצמו מקדם אתרים בתחומים שונים של מגוון עסקים וחברות.

קידום אתרים באנגלית

בבית של יניב דיברו אנגלית, דבר שמאפשר לו לעבוד על פרויקטים של אתרי אינטרנט הפונים לקהל יעד בחו”ל במדינות הדוברות את השפה האנגלית. בין לקוחותיו של יניב ישנם גם חברות הממוקמות בארה”ב וגם באנגליה.

מעבר לידיעת השפה על בורייה, קידום ופרסום של אתרים באנגלית דורש מיומנויות נוספות אשר יניב רכש במהלך העבודה, ביניהן יכולת למידה והבנה מעמיקה של השווקים וקהל היעד הנמצא במדינות השונות, תוך התייחסות למנועי החיפוש השונים בהם נעשה שימוש במדינות אילה, קידום ופרסום אתרים בתנאי תחרות גבוהה במדינות גדולות עם התמקדות בקידום מקומי (local), עבודה עם פלטפורמת הקניות מבית גוגל (Google Merchant Center אשר תפסה תאוצה בחו”ל) ועוד מגוון כלים ייחודיים שמקדמי אתרים בישראל אינם צריכים לעסוק בהם, ואילו הם נחוצים לעבודה עם אתרים במדינות אחרות.

סיפורי הצלחה של קידום אתרים

מספר דוגמאות של קידום אתרים ללקוחותיו הנוכחיים של יניב וגם סיפורי הצלחה מן העבר.

קידום אתר מפעל מחיצות וריהוט

קידום אתר מפעלחברת רינות מחיצות וריהוט בע”מ אשר נמצאת בראשון לציון נמנית עם הלקוחות הוותיקים של פריזמה קידום ופרסום.

ההצלחה של הקידום האורגני של אתר האינטרנט של המפעל בשילוב עם פרסום האתר בגוגל אדוורדס, הגדילה משמעותית את נפח העבודה הנכנסת, תרמה למיתוג ומוניטין החברה בגוגל ואפשרה התפתחות עסקית ושיווקית לאורך זמן.

קידום אתר מפעל מעקות אלומיניום באנגליה

קידום אתר באנגליתחברת Balcony Systems הממוקמת באנגליה, מתמחה בפיתוח וייצור מעקות זכוכית ואלומיניום. האתר הוא בשפה האנגלית ופונה ללקוחות פרטיים וגם לאדריכלים וקבלני בניה בממלכה המאוחדת וגם באירלנד.

קידומו האורגני של האתר הביא אותו למיקומים בעמוד הראשון בביטויים המרכזיים הקשורים למוצרים אותם מוכרת החברה. ניהולם המקצועי של מסעות הפרסום של החברה אפשר להוריד את מחירי ההמרות ולהגדיל באופן משמעותי את מספר הפניות בתקציב הנתון.